Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2241
Stary 11.07.2017, 20:55
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Wywiad krzepi. Jedno zastrzeżenie na wyrost. Nie wyobrażam sobie zmiany nazwy klubu. Jesteśmy Wisłą Kraków i tyle. Żadnych błazeństw typu Daewoo w nazwie. Nigdy. Ufam, że zarząd ma to samo zdanie.

Kilkunastrokrotne zwiększenie budżetu? Wywiad był autoryzowany... Idę pod zimny prysznic.
1. Dokładnie. Chociaż już to mogliśmy przerabiać 20 lat temu i zamiast Wisła Kraków mogła by w tabelach się pojawiać jako Wisła Telefonika Kraków. Na nasze szczęście do tego nie doszło.

2. Odnośnie kilkunastrokrotnego zwiększenia naszego budżetu
Cytat:
Cały czas to robimy, prowadzimy rozmowy z takimi podmiotami, które będą w stanie podnieść nasz budżet kilkunastokrotnie. To na pewno potrwa, ale jesteśmy w trakcie rozmów. Jeżeli się porozumiemy, to nie będzie już mowy o żadnych długach, a tylko o walce o najwyższe sportowe cele.


Możliwe więc, ze to nie będzie tylko jeden podmiot, a kilka.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując