|
W 100% z toba sie zgadzam. Tez bylem oburzony gdy to przeczytalem. Juz od pewnego czasu wyglada na to ze Gazeta.pl uwielbia pisac negatywnie o Wisle. Fakt, klub ma swoje problemy ale na gazeta.pl sa one ciagle wyolbrzymiane. Dodam jeszcze ze Wisla jako jedyna druzyna ekstraklasy na ich stronie nie ma swojego dzialu z wiadomosciami o klubie.
|