Wojtas napisał(a):

Ty chyba żyjesz z prowokacjii ,moze to jakis fetysz czy cos,cholera ta wie.Szkoda ze nie ma na tym forum mozwlowsci blokowania czytania postow uzytkowników.
Co do meczu,to trzeba bedzie miec nadzieje ze ten Lopez da radę,jakos watpie zeby nagle Brozek z Ondraszkiem odpalili.Reszta wyglada dobrze,wazne ze jest Llonch,to od niego zaczynam patrzec na nas sklad,kapitalny gośc
|
Jak to nie ma?

Wystarczy kliknac w ignoruj przy nazwie uzytkownika.