Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 11.07.2017, 20:02
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Przegramy to spotkanie, nie może być inaczej - sporo zmian kadrowych, nowe nabytki wielką niewiadomą, gra obronna w sparingach jak i wcześniej w Ekstraklasie na niskim poziomie. Na dzień dzisiejszy nie ma kogo po okresie przygotowawczym wyróżnić kto byłby w formie. Obstawiam 3-1; 4-1 dla Pogoni.


Ty chyba żyjesz z prowokacjii ,moze to jakis fetysz czy cos,cholera ta wie.Szkoda ze nie ma na tym forum mozwlowsci blokowania czytania postow uzytkowników.


Co do meczu,to trzeba bedzie miec nadzieje ze ten Lopez da radę,jakos watpie zeby nagle Brozek z Ondraszkiem odpalili.Reszta wyglada dobrze,wazne ze jest Llonch,to od niego zaczynam patrzec na nas sklad,kapitalny gośc
WISŁA KRÓLOWA POLSKI