Karherop napisał(a):
|
Ivan to był strzał w 10 bo jakość gry obronnej nie uległa zmianie (a nawet wzrosła) po odejściu Guzmicsa
|
Ivan to trochę zagadka. Pierwsze mecze miał znacznie lepsze niż końcówkę. Na początku wyglądał na bardzo solidnego obrońcę ze świetnym długim podaniem. W końcówce sezonu jakby brakowało mu koncentracji i zrobił sporo naprawdę głupich błędów. Jeśli wróci do formy z pierwszych spotkań, to masz całkowitą rację - jest strzałem w dziesiątkę. Gorzej będzie jeśli okaże się, że jego przeciętna forma to ta z końcówki sezonu.