Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79408
Stary 11.07.2017, 19:14
Karherop napisał(a):
Ivan to był strzał w 10 bo jakość gry obronnej nie uległa zmianie (a nawet wzrosła) po odejściu Guzmicsa
Ivan to trochę zagadka. Pierwsze mecze miał znacznie lepsze niż końcówkę. Na początku wyglądał na bardzo solidnego obrońcę ze świetnym długim podaniem. W końcówce sezonu jakby brakowało mu koncentracji i zrobił sporo naprawdę głupich błędów. Jeśli wróci do formy z pierwszych spotkań, to masz całkowitą rację - jest strzałem w dziesiątkę. Gorzej będzie jeśli okaże się, że jego przeciętna forma to ta z końcówki sezonu.
Odpowiedz cytując