|
Przegramy to spotkanie, nie może być inaczej - sporo zmian kadrowych, nowe nabytki wielką niewiadomą, gra obronna w sparingach jak i wcześniej w Ekstraklasie na niskim poziomie. Na dzień dzisiejszy nie ma kogo po okresie przygotowawczym wyróżnić kto byłby w formie. Obstawiam 3-1; 4-1 dla Pogoni.
|