Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 11.07.2017, 17:56
Lopez raczej zagra w pierwszym, skoro wychodził w większości sparingów od początku. Co do meczu to po ostatnim sparingu mam obawy, ale jest też trochę nadziei, że jednak ten zespół pozytywnie zaskoczy. Na remis narzekać nie będę (no chyba, ze będziemy cisnąć cały mecz, a w doliczonym stracimy gola na 1-1, to wtedy będę).
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,