|
Lopez raczej zagra w pierwszym, skoro wychodził w większości sparingów od początku. Co do meczu to po ostatnim sparingu mam obawy, ale jest też trochę nadziei, że jednak ten zespół pozytywnie zaskoczy. Na remis narzekać nie będę (no chyba, ze będziemy cisnąć cały mecz, a w doliczonym stracimy gola na 1-1, to wtedy będę).
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|