Davss875 napisał(a):

|
Przydałby się jeszcze jakiś konkretny napastnik, który potrafi strzelać gole i porządny lewy obrońca bądź prawy, bo ani Cywka, ani Sadlok nie są nominalnymi bocznymi obrońcami.
|
Sadlok nie jest bocznym obrońcą? Przecież większość meczów w Wiśle zagrał właśnie na pozycji LO. Adam Nawałka też nie powoływał go ostatnio w miejsce Glika...