Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4788
Stary 11.07.2017, 17:37
regan napisał(a):Wyświetl post
Adidas to tez gowno, chociaz ostatnia seria koszulek im sie udala
"Koronkowy" model z przedostatniego sezonu też był fajny, w końcu to pierwsza koszulka od bodajże 2006 roku, na której pojawiła się haftowana Biała Gwiazda (nie liczę tej z BG na ramieniu).

Odpowiedz cytując