regan napisał(a):

|
Adidas to tez gowno, chociaz ostatnia seria koszulek im sie udala
|
"Koronkowy" model z przedostatniego sezonu też był fajny, w końcu to pierwsza koszulka od bodajże 2006 roku, na której pojawiła się haftowana Biała Gwiazda (nie liczę tej z BG na ramieniu).
