|
Jak ZWE/W.S. zrobi grafiki/ ułoży teksty to powinien je wrzucić w pierwszy post. Jednak do pogadania fajnie aby taki temat był wcześniej niż dzień przed meczem, więc dziękuję arkadiusz.czerepach że go założyłeś.
Jako, że to będzie pierwszy mecz, wyjazdowy to remis nie byłby złym wynikiem. Nasi nowi piłkarze jeszcze zapewne nie pokażą wiele jakości, bo i na samo zgranie drużyny będzie potrzeba kilku spotkań.
Tylko proszę Kiko, nie kombinuj z trójką obrońców.
|