|
Mnie się temat podoba.
Przynajmniej jest na więcej niż dzień przed meczem.
A co do meczu. Liczę na sensacyjną Wisłę i mecz, po którym wszyscy zaczną uważać Wisłę za faworyta do MP
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|