myśle że tutaj
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9808
jest odpowiednie miejsce na Twoje przemyślenia
a nawiązując do analogii , to raczej jak wpuszczenie na boisko Brożka , w sytuacji gdy aktualnie przebywa na nim 10 zawodników (1 bramkarz-4 obroncow-5 pomocników)
E: wpuszczenie Brożka gdy na boisku NIE MA Sikorskiego, NIE MA napastnika, poniał ?
ciężko rywalizować z czymś nieistniejącym widzisz tu gdzieś Sikorskiego ?