Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.07.2017, 15:40
myśle że tutaj

http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9808

jest odpowiednie miejsce na Twoje przemyślenia

a nawiązując do analogii , to raczej jak wpuszczenie na boisko Brożka , w sytuacji gdy aktualnie przebywa na nim 10 zawodników (1 bramkarz-4 obroncow-5 pomocników)

E: wpuszczenie Brożka gdy na boisku NIE MA Sikorskiego, NIE MA napastnika, poniał ?
ciężko rywalizować z czymś nieistniejącym widzisz tu gdzieś Sikorskiego ?
Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 11.07.2017 o godz. 15:55.