wiesniak842 napisał(a):

zwei transfery maja byc jeszcze przeprowadzone
regan napisał(a):

|
A ktos miał jakies oczekiwania do Valencii i Visemonta? Slabi pilkarze i wylot. Dla cieniasow i leszczy nie ma miejsca. Wisla to nie jakas społdzielnia do ogrywania słabiaków. Albo cos prezentujesz albo wypad. Za darmo nikt nie da miejsca w skladzie jakims gwiazdorom z Kolumbii czy Francji
|
ar ju czytasz to forum od dziś?
Jeśli chodzi o Valencie, smiem twierdzić ze z 65% forum miała nadzieje (wystarczy cofnąc sie kilkanascie stron wstecz.....mozna nawet wymieniac nickami)
Jeśli chodzi o Voldemorta to po pierwszym jego występie miał notowania niczym Nowoczesna (nawert nie tak dawno ktoś starał sie prosić o czas dla Francuza, bo miał coś pokazać czego do tej pory nie widzieliśmy...)