Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79402
Stary 11.07.2017, 15:10
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/279/news2...dry-Wisly.html
http://www.90minut.pl/news/279/news2...ly-Pulawy.html

Sadze, ze bysmy nie pogardzili jeszcze jednym obronca
zwei transfery maja byc jeszcze przeprowadzone

regan napisał(a):Wyświetl post
A ktos miał jakies oczekiwania do Valencii i Visemonta? Slabi pilkarze i wylot. Dla cieniasow i leszczy nie ma miejsca. Wisla to nie jakas społdzielnia do ogrywania słabiaków. Albo cos prezentujesz albo wypad. Za darmo nikt nie da miejsca w skladzie jakims gwiazdorom z Kolumbii czy Francji
ar ju czytasz to forum od dziś?
Jeśli chodzi o Valencie, smiem twierdzić ze z 65% forum miała nadzieje (wystarczy cofnąc sie kilkanascie stron wstecz.....mozna nawet wymieniac nickami)
Jeśli chodzi o Voldemorta to po pierwszym jego występie miał notowania niczym Nowoczesna (nawert nie tak dawno ktoś starał sie prosić o czas dla Francuza, bo miał coś pokazać czego do tej pory nie widzieliśmy...)
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.07.2017 o godz. 15:37.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując