Temat
:
[I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
4
11.07.2017, 15:01
Uważam, że wyjdziemy standardowo 4-2-3-1
Mój skład na ten mecz: Cuesta - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Boguski, Lionch, Brlek, Stilic, Małecki - Carlos Lopez.
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm