Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.07.2017, 15:01
Uważam, że wyjdziemy standardowo 4-2-3-1
Mój skład na ten mecz: Cuesta - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Boguski, Lionch, Brlek, Stilic, Małecki - Carlos Lopez.