Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.07.2017, 14:49
Panie kolego z paprykarzami w pierwszym meczu tamtego sezonu wygralismy 2:1 a nie 1:0. To po pierwsze. Po drugie, konsultowales sie z ZWE i W.S, kiedy maja zamiar wrzucic temat meczowy?