Moim zdaniem, to nie środkowi obrońcy są naszym największym problemem przy 3-5-2 a wahadłowi. O ile Tomek Cywka jeszcze jako tako sobie radzi w tej roli, o tyle Maciek Sadlok w ofensywie jest przydatny raz na rok. Źle wrzuca a ostatni dobry strzał z dystansu oddał... chyba w debiucie z Łęczną. (rykoszet

) Z resztą, generalnie chłopak jest pod formą od jakiegoś czasu i mocno liczę, że Rafał Pietrzak wróci do pełnego zdrowia szybko, żeby na lewej obronie była jakaś alternatywa.
Dodatkowo Mały, to jest typowy skrzydłowy do ustawienia z 4 obrońcami, do grania szeroko, a nie biegania w okolicy środka. Totalnie mnie to ustawienie nie przekonuje w naszym wykonaniu.