zim zum napisał(a):

|
Skoro najemca nie płaci w ogóle czynszu i nie spłaca zadłużenia, to trudno liczyć na inwestycje ze strony właściciela.
|
Tyle, że najemca nie wynajmuje całego stadionu (poza dniami meczowymi). Więc o estetykę w takim miejscu miasto mogłoby bardziej zadbać.