Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21550
Stary 11.07.2017, 07:51
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze wszystkie zastrzeżenia co do wyglądu stadionu skierowane są raczej przeciwko miastu a nie Wiśle bo to ono jest właścicielem. Po drugie czy jako kibic Wisły nie czujesz się oszukany kiedy czerwony jacek i jego kumple od przekrętów czepiają się nas o zaległości za wynajem a równocześnie nic nie robią żeby naprawić mankamenty obiektu za który każą sobie słono płacić? Przecież nikt tu nie żąda złotych kibli czy podgrzewanych krzesełek. Naprawienie przeciekającego dachu to powinien być obowiązek właściciela względem najemcy i tyle.
Skoro najemca nie płaci w ogóle czynszu i nie spłaca zadłużenia, to trudno liczyć na inwestycje ze strony właściciela.
Odpowiedz cytując