WislaFan123 napisał(a):

Jednak juz widac tez mega optymizm jak to rozwalaczy ligi sprowadzilismy
|
Może po prostu sztuką jest abyśmy mieli gorszy start niz rok temu?
Mnie zadowoli jak z tą kadra będziemy miec po zimie top 5 z bardzo mala strata do miejsc 2-3.