Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
79391
10.07.2017, 20:21
Bardzo lubię Brleka ale z 2m ⏠trzeba niestety go sprzedać i ustabilizować finanse, jest kilku zawodników na jego pozycję i trzeba będzie zaryzykować
Kemot22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kemot22
Znajdź inne posty napisane przez Kemot22