Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79390
Stary 10.07.2017, 20:06
Kostal zaliczył w poprzednim sezonie nawet spotkanie w europejskich pucharach, no no. Czuję nosem, że po 2-3 kolejkach wywalczy pierwszy skład i będzie z niego prawdziwe wzmocnienie.

Wg mnie wszyscy zawodnicy którzy przyszli są potencjalnie zawodnikami na pierwszy skład. W odróżnieniu od zimowego okna, w którym z 8 transferów przynajmniej czterech: Echavarria, Bartkowski, Słomka, Spicic wyglądało dość przeciętnie (Słomka jako inwestycja) a z pozostałych tylko Videmont i Valencia nie spełnili oczekiwań. Ivan z Llonchem to były strzały w 10, choć ten drugi był większą zagadką.

Można pokusić się też o porównanie zawodników którzy teraz odeszli a tych którzy przyszli, pozycja po pozycji:

Załuska - Cuesta
Zachara - Carlitos
Valencia - Wojtkowski
Mączyński - Halilovic
Spicic - Arsenić
Uryga - Velez
Miśkiewicz - Chorążka (z CLJ)
Echavarria - Kostal
Ostatnio edytowane przez Karherop : 10.07.2017 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując