Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21549
Stary 10.07.2017, 19:09
Tłumaczę jeszcze raz NIE TYLKO narzekajmy - ale jak jest szansa - pokażmy siłę. Budżet obywatelski to nasza sromotna porażka. Gdyby czerwony Jacuś zobaczył w tymże głosowaniu, że jest w nas siła - może inaczej traktowałby stadion, Wisłę, nas. A my daliśmy ciała ( ci którym nie chciało się nawet kliknąć za naszym projektem ).
Odpowiedz cytując