|
Tłumaczę jeszcze raz NIE TYLKO narzekajmy - ale jak jest szansa - pokażmy siłę. Budżet obywatelski to nasza sromotna porażka. Gdyby czerwony Jacuś zobaczył w tymże głosowaniu, że jest w nas siła - może inaczej traktowałby stadion, Wisłę, nas. A my daliśmy ciała ( ci którym nie chciało się nawet kliknąć za naszym projektem ).
|