Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
12150
10.07.2017, 18:46
Szczerze to życzę Alanowi jak najlepiej, oby poszedł do tej Jagi, oby jego poziom sportowy się tam podniósł i wreszcie grał na takim poziomie jak tego oczekiwaliśmy w Wiśle
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio