Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12150
Stary 10.07.2017, 18:46
Szczerze to życzę Alanowi jak najlepiej, oby poszedł do tej Jagi, oby jego poziom sportowy się tam podniósł i wreszcie grał na takim poziomie jak tego oczekiwaliśmy w Wiśle
Odpowiedz cytując