|
Czy to było personalnie do Ciebie ? Dużo osób pisze w tym czy innych tematach na zasadzie "nam się należy" Czy to ulepszony stadion, czy to transfer zawodnika etc. Tylko ile my dajemy od siebie dla Wisły ? Sam z przyjemnością odśnieżałem murawę przed Lazio. Ale u nas zrobił się trend na wymaganie i niewielkie dawanie od siebie. Kupiłem bilet więc "mi się należy". Wisła to nie Multikino i relacje klient-usługodawca. Wisła to coś więcej. Część naszego życia. Dla niektórych bardzo ważna. Więc nie tylko narzekajmy ale czasem ruszmy d...py, gdy trzeba.
|