Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79370
Stary 10.07.2017, 15:04
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Jaka szkoda, że nie udało się pozyskać Michałą Chrapka. Wdg mnie dużo lepszy od Mączyńskiego!!
To jesteś w zdecydowanej mniejszości. Lechia go oddała prawie za darmo. Pan 052931 jest po prostu lepszym piłkarzem.

Powiem Wam, że chciałbym abyśmy sprzedali Brleka za dobrą kasę. Nasza polityka musi tak wyglądać, że ściągamy gościa 2 lata i sprzedajemy go za dużą kasę. Mam nadzieję, że tak będzie i z Haliloviciem, Wojtkowskim i Kostalem jeśli u nas zostanie.

2 takich gości sprzedanych co okno i nie musimy się martwić o spokojny byt. Zresztą jak to powiedział Kiko, na świecie jest może 5-6 klubów które nie mają potrzeby sprzedawania swoich najlepszych piłkarzy.
Odpowiedz cytując