Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21544
Stary 10.07.2017, 10:49
Panowie..."niech zrobią", "przydałoby się". Fajnie, tylko co my jako kibice robimy ? Nawet większości z nas nie chciało się kliknąć w budżecie za Muzeum Wisły, więc wstyd żale wylewać. Zacznijmy wymagać od siebie...
Odpowiedz cytując