|
Co do Pumy to oni mają w tej chwili Koronę Kielce oraz ten drugi klub z Krakowa, więc choćby z tego drugiego powodu wątpię aby się chcieli pakować w Wisłę. Natomiast jeśli chodzi o 4F to od tego roku są oni sponsorem Związku Piłki Ręcznej w Polsce czyli innymi słowy robią stroje dla reprezentacji w szczypiorniaka. Zina? Szumnie się zapowiadali rok temu, ale póki co na zapowiedziach się skończyło.
Jeżeli chodzi o mnie to Umbro byłoby świetne, oni trzeba przyznać w ostatnich trzech latach naprawdę odżyli i robią świetne stroje, potrafią ładnie wpleść tę nutkę indywidualności dla klubu.
|