Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28989
Stary 09.07.2017, 23:54
Chce kupić mikro wieże i mam pytanie bo w tych nowych sprzetach jest napisane ,że jest wtyczka USB . Czy można poprzez tą wtyczkę podłączyć wieże do komputera (obecnie mam stara wieze i lacze sie z kompem za pomocą gniazda AUX ,którego juz nie ma w nowszych wieżach) ?
Odpowiedz cytując