|
Chce kupić mikro wieże i mam pytanie bo w tych nowych sprzetach jest napisane ,że jest wtyczka USB . Czy można poprzez tą wtyczkę podłączyć wieże do komputera (obecnie mam stara wieze i lacze sie z kompem za pomocą gniazda AUX ,którego juz nie ma w nowszych wieżach) ?
|