Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 09.07.2017, 17:53
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, Wdowczyk na początku ubiegłego sezonu też uparcie trwał w systemie z 3 środkowymi obrońcami i skutkiem tego byliśmy czerwoną latarnią ligi przez kilka kolejek...
Wdowczyk na 3 obrońców grał przez całe 3 kolejki. Dwie porażki, wyjazdowe gdzie przez cały sezon bez względu na system wygraliśmy całe 3 spotkania.
Odpowiedz cytując