foxtrot_green napisał(a):

|
Dokładnie, Wdowczyk na początku ubiegłego sezonu też uparcie trwał w systemie z 3 środkowymi obrońcami i skutkiem tego byliśmy czerwoną latarnią ligi przez kilka kolejek...
|
Wdowczyk na 3 obrońców grał przez całe 3 kolejki. Dwie porażki, wyjazdowe gdzie przez cały sezon bez względu na system wygraliśmy całe 3 spotkania.