Karherop napisał(a):

Fajnie gada, ale po czynach go poznamy. Jeśli będzie trzymał się uporczywie taktyki z trzema/pięcioma obrońcami i przypłacimy to niekorzystnymi rezultatami jak za Wdowczyka to będzie można wysnuć śmiałą tezę, że nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów.
Póki co każdy wokół mu mówi że ta taktyka w Wiśle nie ma sensu, a jednak ciągle to próbujemy w sparingach. Obyśmy tak nie wyszli na Pogoń....
|
Dokładnie, Wdowczyk na początku ubiegłego sezonu też uparcie trwał w systemie z 3 środkowymi obrońcami i skutkiem tego byliśmy czerwoną latarnią ligi przez kilka kolejek...