Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#974
Stary 09.07.2017, 17:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Fajnie gada, ale po czynach go poznamy. Jeśli będzie trzymał się uporczywie taktyki z trzema/pięcioma obrońcami i przypłacimy to niekorzystnymi rezultatami jak za Wdowczyka to będzie można wysnuć śmiałą tezę, że nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów.

Póki co każdy wokół mu mówi że ta taktyka w Wiśle nie ma sensu, a jednak ciągle to próbujemy w sparingach. Obyśmy tak nie wyszli na Pogoń....
Dokładnie, Wdowczyk na początku ubiegłego sezonu też uparcie trwał w systemie z 3 środkowymi obrońcami i skutkiem tego byliśmy czerwoną latarnią ligi przez kilka kolejek...
Odpowiedz cytując