Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79350
Stary 09.07.2017, 11:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Są takimi dominatorami że chcieli rozłożyć płatność za Mączyńskiego na raty, a kiedy okazało się że Sadlok nie rozwiąże kontraktu to stracili zainteresowanie. Klasyczna warszawska bucówa a w kasie pusto. Boli Cię to? My im kiedyś Kałużnego podkupiliśmy, a następnego dnia miał mieć prezentację w Legii To była prezentacja siły i dominacji. Mieszanie zawodnikom w głowach za plecami klubu? Nielegalne, w normalnej lidze już by im się do dupy dobrali.

Tekst Stanowskiego dla "PS-u" powstał zanim Mączyński zaczął błyszczeć elokwencją, potem był twitter i tekst na "Weszło!".
Nie czytam portali Legii więc nie wiem i szczerze mało mnie obchodzi co tam piszą. Kupili dobrego piłkarza który co chwilę się z tej decyzji tłumaczy.

Ale kij, nie nasz problem. My musimy pojechać Pogoń.
nie wiedziałem kiedy powstał tekst KS w sprawie KM
nic mnie nie boli nawet ich przekonania
dzięki za troskę
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując