wolfy napisał(a):

Są takimi dominatorami że chcieli rozłożyć płatność za Mączyńskiego na raty, a kiedy okazało się że Sadlok nie rozwiąże kontraktu to stracili zainteresowanie. Klasyczna warszawska bucówa a w kasie pusto. Boli Cię to? My im kiedyś Kałużnego podkupiliśmy, a następnego dnia miał mieć prezentację w Legii To była prezentacja siły i dominacji. Mieszanie zawodnikom w głowach za plecami klubu? Nielegalne, w normalnej lidze już by im się do dupy dobrali.
Tekst Stanowskiego dla "PS-u" powstał zanim Mączyński zaczął błyszczeć elokwencją, potem był twitter i tekst na "Weszło!".
Nie czytam portali Legii więc nie wiem i szczerze mało mnie obchodzi co tam piszą. Kupili dobrego piłkarza który co chwilę się z tej decyzji tłumaczy.
Ale kij, nie nasz problem. My musimy pojechać Pogoń.
|
nie wiedziałem kiedy powstał tekst KS w sprawie KM
nic mnie nie boli nawet ich przekonania
dzięki za troskę
