Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79344
Stary 09.07.2017, 00:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dorośniesz to zrozumiesz czemu TS sprzedał Mączyńskiego do Legii zamiast robić gówniarskie gesty i dlaczego wszyscy jadą po Cupiale. Podpowiem Ci tylko że jedno jest ściśle powiązane z drugim.
Generalnie dobrze TS zrobił sprzedając Mączyńskiego. Z niewolnika nie ma pracownika. A co do wysokości kwoty transferowej odpowiem banalnym morałem "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu". W dłuższej perspektywie sprzedaż Mączyńskiego nam się opłaci. Teraz trzeba przetrwać okres zawirowań. Zarząd musi główkować, żeby klub jak najszybciej zaczął zarabiać.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując