wolfy napisał(a):

|
Dorośniesz to zrozumiesz czemu TS sprzedał Mączyńskiego do Legii zamiast robić gówniarskie gesty i dlaczego wszyscy jadą po Cupiale. Podpowiem Ci tylko że jedno jest ściśle powiązane z drugim.
|
Generalnie dobrze TS zrobił sprzedając Mączyńskiego. Z niewolnika nie ma pracownika. A co do wysokości kwoty transferowej odpowiem banalnym morałem "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu". W dłuższej perspektywie sprzedaż Mączyńskiego nam się opłaci. Teraz trzeba przetrwać okres zawirowań. Zarząd musi główkować, żeby klub jak najszybciej zaczął zarabiać.