Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4755
Stary 08.07.2017, 23:37
czaro napisał(a):Wyświetl post
No, ale klub chyba (? - ktoś ma dane?) więcej zarabia na sprzedaży koszulek niż oszczędziłby/zarobiłby na kontrakcie z producentem o gorszej reputacji. Kto kupi sobie koszulkę tico, żeby paradować w niej po mieście?
Oj w Krakowie to poza dniem meczowym napardujesz się po mieście w koszulkach klubowych że hej
Odpowiedz cytując