czaro napisał(a):

|
No, ale klub chyba (? - ktoś ma dane?) więcej zarabia na sprzedaży koszulek niż oszczędziłby/zarobiłby na kontrakcie z producentem o gorszej reputacji. Kto kupi sobie koszulkę tico, żeby paradować w niej po mieście?
|
Oj w Krakowie to poza dniem meczowym napardujesz się po mieście w koszulkach klubowych że hej
