Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79315
Stary 07.07.2017, 21:33
Cytat:
Kadra na puchary, ale potencjalnych chętnych na naszych piłkarzy nazywasz frajerami. Ciekawe...
Tak. Kadra pozwala myslec o miejscu pucharowym Co nie znaczy, ze kazdy zawodnik jest wybitny i nie jest kulom u nogi.
Ondrasek bedzie gral pol rundy bo takie ma podjescie Kiko. Ale jak Carlitos sie wkomponuje i Brozek bedzie kopal cokolwiek to bedzie grzal lawe.
Ondrasek to w gruncie rzeczy jest przecietny zawodnik.

Sadlok.
To jest akurat na polska lige bardzo sensowny zawodnik. Tyle, ze za rok konczy mu sie kontrakt i nikt nie da wiecej niz 400k E. Pytanie czy w ogole ktokolwiek bedzie chcial go za takie pieniadze kupic. Jesli tak, to nie zastanawiac sie i sprzedawac. Za polowe tej kwoty spokojnie znajda zastepstwo a druga polowa na dlugi.
Frajerzy, bo nikt raczej nie da takich pieniedzy. A 100 k watpie ze Wisla przyjmie.

Brlek. On tez nie jest wart takich pieniedzy (2 mln E). Na ten moment, gdybym ja byl zainteresowany jego kupnem to nie dalbym wiecej niz 800k E. Chlopak zagral kilka niezlych spotkan w ostatniej rundzie i to tyle sensownych wystepow przez cala kariere. Osobiscie bym sie wstrzymal z zakupem do poznej jesieni zeby sie przekonac czy bedzie potrafil podtrzymac takie wystepy.
Natomiast z perspektywy Wisly sprzedawac go teraz za 800 k to jest bezsens. Wydaje sie, ze po sprzedazy Maczynskiego jest zlapany oddech i mozna sobie pozwolic na chwile czekania. Tym bardziej, ze kontrakt mu sie nie konczy za rok.
Dlatego kazdy kto teraz da 2 mln E za Brleka jest troche frajerem, bo kupuje kota w worku. Jesli to bedzie klub, dla k torego 2 mln E to drobne to luzik, ale 3/4 klubow w Europie dobrze liczy zanim wyda.
Odpowiedz cytując