Wyświetl pojedynczy post
Michaleo3
Junior Member
 
Od: 12.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12120
Stary 07.07.2017, 13:21
Podobają mi się teksty o tym, że Krzysztof M. nie zhańbił się itp tylko wybrał lepszą ofertę pracy. I porównania czy kibice go krytykujący nie zrobiliby tego samego. Szkoda tylko, że nikt nie widzi perspektywy.
To był jak wybór między dwiema pracami:
- już zajmowanym stanowiskiem boya hotelowego za 1450 zł miesięcznie (praca bez wielkich perspektyw awansu)
- oferowanej "pracy" jako chłopiec do towarzystwa dla bogatych gejów który dodatkowo ich okrada po "robocie" (może aby wyleczyć "ból du*y") za jakieś 20-30 tys miesięcznie + to co ukradnie
Pan Krzysztof M. wybrał drugą ofertę pracy. Ok chciał zarabiać więcej? Zarabia. Czy było warto? Jeśli to lubi...
Odpowiedz cytując