|
Skonczcie juz ryczeć dziewczyny. Co pol roku ta sama spiewka... wy macie jakies jaja? Do pierwszego meczu jest 2 tygodnie jeszcze i bedzie tyle ile jest zawsze a karnety rusza z grubej rury za tydzien i pojdzie ok 4-6 tys. Czyli tyle co zawsze.
Jak nie macie co robic tylko plakac to zapiszcie sie może do kółka jerozolimskich niewiast to bedzie lepsze rozwiazanie niz sianie defetyzmu wśród ludzi czytajacych to forum
|