Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12114
Stary 06.07.2017, 23:34
Barti napisał(a):Wyświetl post
No i w tym miejscu chciałem podziękować wszystkim, dla których jakieś wartości moralne jeszcze mają znaczenie. Przyzwalając na pewne sprawy, usprawiedliwiając zło w pokrętny sposób, doprowadzamy do totalnego upadku zasad które powinny obowiązywać w normalnym społeczeństwie. K...two trzeba tępić. Dzięki temu, kolejna osoba która na kłamstwie i oszukiwaniu innych, będzie chciała zbić majątek może 100 razy się zastanowi. Jest akcja i jest reakcja. Oczywiście można napisać kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja odpowiem tak - znamy się na tyle, na ile nas sprawdzono. Ja do tej pory nigdy nie oszukiwałem publicznie nikogo, trąbiąc na lewo i prawo, że nie przejdę do konkurencji i że się nie sprzedam za kasę. Nigdy nie ogłaszałem tego i nigdy do tej pory tego nie zrobiłem.
Browar dla Kolegi !

Mi się juz pisac nie chce.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując