Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79269
Stary 06.07.2017, 19:30
@Marcinnno
Julian i Lopez mają 1+1 (jak sie sprawdzi to klub z nim przedłuży)
Głowa, Boguski, Brożek to po sezonie mogą przejść na emeryturę
Stilić, Bartkowski, Hugo, Buchalik, Żemło, Kuczak nie przekonują - jak nie zagrają dobrego sezonu, bez żalu pożegnamy
Sadloka albo sprzedamy albo on nie przedłuzy kontraktu i odejdzie
Trzeba przedłużyć z Małeckim, Llonchem, Cywką i Gonzalezem

nie ma tragedii
Odpowiedz cytując