@
Marcinnno
Julian i Lopez mają 1+1 (jak sie sprawdzi to klub z nim przedłuży)
Głowa, Boguski, Brożek to po sezonie mogą przejść na emeryturę
Stilić, Bartkowski, Hugo, Buchalik, Żemło, Kuczak nie przekonują - jak nie zagrają dobrego sezonu, bez żalu pożegnamy
Sadloka albo sprzedamy albo on nie przedłuzy kontraktu i odejdzie
Trzeba przedłużyć z Małeckim, Llonchem, Cywką i Gonzalezem
nie ma tragedii
