Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12102
Stary 06.07.2017, 18:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ustalmy jedno: ja również oceniam zachowanie Mączyńskiego negatywnie. Nie podobało mi się ono.

A co do Twojego komentarza - bez urazy, ale uważam, że klepnąłeś co Ci ślina na język przyniosła zamiast szanować słowa. Pewnie forum kibicowskie nie jest najlepszym miejscem na tego typu dyskusje, ale sobie pozwoliłem.
Jest różnica pomiędzy skrajnym oportunizmem a małymi kłamstwami, które pozwalają nam funkcjonować w społeczeństwie. Chciałem powiedzieć, że nie ma nic złego w tym, że syn składając życzenia mówi matce, że jest najpiękniejsza na świecie, chociaż w 99% przypadków pewnie tak nie myśli, a nie stawiać za wzór Danielaka z Wodzireja.
Twoje porównania są brzydko mówiąc - z dupy. Bez urazy.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując