|
Teraz pora na Brleka i wyjdziemy z długów. 2 bański za Mąkę i 10 za Petara pozwoli nam na spłatę zaległości względem miasta i piłkarzy.
Też mnie wkurzyło zachowanie Mączyńskiego, ale proponuje już dać mu spokój. a nie wyładowywać swoich frustracji na naszym byłym piłkarzy. Powiedział co powiedział, napisał co napisał, nie zmieni już tego. Najlepiej jak przestanie się udzielać w mediach przez pewien czas.
|