Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79266
Stary 06.07.2017, 18:02
Teraz pora na Brleka i wyjdziemy z długów. 2 bański za Mąkę i 10 za Petara pozwoli nam na spłatę zaległości względem miasta i piłkarzy.

Też mnie wkurzyło zachowanie Mączyńskiego, ale proponuje już dać mu spokój. a nie wyładowywać swoich frustracji na naszym byłym piłkarzy. Powiedział co powiedział, napisał co napisał, nie zmieni już tego. Najlepiej jak przestanie się udzielać w mediach przez pewien czas.
Odpowiedz cytując