Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12101
Stary 06.07.2017, 18:01
Barti napisał(a):Wyświetl post
Właśnie Czaro doskonale pokazał jak to wygląda w dzisiejszych czasach. Znakomicie przy pomocy pseudo dialektyki potrafił rozmyć bardzo prosty temat. Bełkot i próba przekonania, że białe jest czarne.
Ustalmy jedno: ja również oceniam zachowanie Mączyńskiego negatywnie. Nie podobało mi się ono.

A co do Twojego komentarza - bez urazy, ale uważam, że klepnąłeś co Ci ślina na język przyniosła zamiast szanować słowa. Pewnie forum kibicowskie nie jest najlepszym miejscem na tego typu dyskusje, ale sobie pozwoliłem.
Jest różnica pomiędzy skrajnym oportunizmem a małymi kłamstwami, które pozwalają nam funkcjonować w społeczeństwie. Chciałem powiedzieć, że nie ma nic złego w tym, że syn składając życzenia mówi matce, że jest najpiękniejsza na świecie, chociaż w 99% przypadków pewnie tak nie myśli, a nie stawiać za wzór Danielaka z Wodzireja.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując