Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12100
Stary 06.07.2017, 17:54
Właśnie miałem o tym pisać... Krzysztof dzięki. Kamień nam spadł z serca... Nowy nick bardzo trendy na TT... Taki
farszawski... brakuje jeszcze żebyś napisał że jak na zawodowstwo przystało internetu nie czytasz...
Ostatnio edytowane przez Vinci : 06.07.2017 o godz. 17:59.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując