Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79261
Stary 06.07.2017, 17:32
Po Mączyńskim nie powinniśmy płakać już po kilku kolejkach. Jeżeli nie odejdzie Brelek na co się jak narazie zapowiada to środek pola będzie nadal wyglądał bardzo dobrze. Jeżeli natomiast odejdzie to z pewnością zarząd ma coś w zanadrzu żeby uzupełnić lukę w środku pola. Mączyński ani nie był typem gracza defensywnego jak Llonch ani nie był typem ofensywnym. w reprezentacji grał dobrze bo miał wokół siebie dobrych zawodników na wysokim poziomie, w klubie przy słabszych piłkarzach grał po prostu na tyle na ile potrafił najlepiej. Maka nie wygrał dla nas żadnego meczu, nie strzelał fantastycznych bramek z szesnastki czy nie grał krosów przez pół boiska do nogi, tak jak mu się zdarzało w reprezentacji, więc ja nie widzę tutaj wielkiej straty. Szkoda tylko, że nie dało się wyciągnąć za niego więcej kasy....

co do płaczu o napastniku to popatrzcie jak Legii jest ciężko o napastnika po odejściu Nikolicia i Prijovicia, także my bez kasy to możemy zapomnieć o napastniku gotowym do wejścia do podstawowego składu. trzeba liczyć na to że nasi odpalą.

Mimo wszystko ja nadal liczę na jakiś transfer bo do końca okienka jeszcze daleko, a skład jeszcze można uzupełnić, a nawet wziąć jeszcze kogoś na testy bo jak na tą chwile robione są one z głową.
Odpowiedz cytując