Smuga napisał(a):

|
A kto da taką kasę za 30-letniego przeciętniaka ze skąpym CV, któremu zostało jeszcze około 2 lata gry na jako takim poziomie? W Polsce poza Legią nie było chętnych, by go kupić nawet za te 500 tysięcy ojro, które za niego dostaniemy. W zachodnich ligach młodszych i lepszych piłkarzy od podobnej charakterystyce co Mączyński jest na pęczki, więc tamtejsze kluby mają w czym wybierać i nie potrzebują przepłacać.
|
No ale pomocnik 6 reprezentacji świata...
