Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79250
Stary 06.07.2017, 13:53
szorstki napisał(a):Wyświetl post
Na gwałt to nie musimy, same łażą po Biskupim jak ktoś lubi.
Ale do grania to nam potrzeba napastnika. Na już, na gwałt i tak za późno.
NAPASTNIKAAAAAAA...
Z takim budżetem transferowym to życzę powodzenia. Znacznie bogatsze od nas kluby mają z tym problem. Nie liczyłbym na nikogo lepszego niż zawodnicy, których już mamy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując