szorstki napisał(a):

Na gwałt to nie musimy, same łażą po Biskupim jak ktoś lubi.
Ale do grania to nam potrzeba napastnika. Na już, na gwałt i tak za późno.
NAPASTNIKAAAAAAA...
|
Z takim budżetem transferowym to życzę powodzenia. Znacznie bogatsze od nas kluby mają z tym problem. Nie liczyłbym na nikogo lepszego niż zawodnicy, których już mamy.