Pan Jotka napisał(a):

Ale co ma jedno do drugiego? To, że Junco & spółka biorąc pod uwagę beznadziejność sytuacji wyciągneli z tego transferu możliwie najwięcej nie znaczy, że Mączyński nie okazał się judaszem bez honoru, którego słowa mają taką wartość jak polityka tuż przed wyborami?
Przecież nawet po tym jak Wisła na oficjalnej stronie ogłosiła ten transfer pokazuje jak są zażenowani w samym klubie jego zachowaniem i najchętniej nie pisaliby nic.
Aaa, zapomniałem, nie zagra dla Cracovii, taki Wiślak z niego. Chyba, że zagra, ale to wtedy się będzie tłumaczył.