Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79249
Stary 06.07.2017, 13:46
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...mpaign=fanpage
Dobry tekst. I remedium na sfrustrowanych nastolatków. Wisła tak na prawdę zyskała, ale lepiej pierdzielić o Judaszu...
Ale co ma jedno do drugiego? To, że Junco & spółka biorąc pod uwagę beznadziejność sytuacji wyciągneli z tego transferu możliwie najwięcej nie znaczy, że Mączyński nie okazał się judaszem bez honoru, którego słowa mają taką wartość jak polityka tuż przed wyborami?

Przecież nawet po tym jak Wisła na oficjalnej stronie ogłosiła ten transfer pokazuje jak są zażenowani w samym klubie jego zachowaniem i najchętniej nie pisaliby nic.

Aaa, zapomniałem, nie zagra dla Cracovii, taki Wiślak z niego. Chyba, że zagra, ale to wtedy się będzie tłumaczył.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując