krzywy napisał(a):

|
Zarząd Wisła SA ludzie bez honoru.
|
Mają więcej honoru niż Ci się wydaje.
Mają poczucie odpowiedzialności za klub, w przeciwieństwie do Ciebie.
Proponuję zapomnieć o Panu Mączyńskim. Rozsądnie wydać pieniądze, spłacić miasto, piłkarzy i zatrudnić Kostala. Jeśli z klubu odejdzie też Brlek to jednak proponowąłbym poszukać wzmocnienia. Dukat na TT zresztą już napisał, że nie wykluczają że jeszcze ktoś za Mączyńskiego dołączy do zespołu.