Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12089
Stary 06.07.2017, 13:23
W sumie zastanówmy się. Jest nad czym płakać w ogóle? Judasz poszedł, sprzedał się, krzyż na drogę. W środku mamy Brleka, Halilovicia, Semira, Wojtkowskiego, Lloncha i ewentualnie Veleza. Przez cały swój okres mączyń$ki nie pokazał nic. Strzelił parę goli w przeważnie w gówno wartych meczach (jedynie derby i gol na wagę remisu był wazny, inne to juz podbeskidzie, korona w meczach o pietruszke). Asysty zaliczał raz na ruski rok, a po za tym psuł ponoć atmosferę w szatni, co juz janekx mowil, a nikt mu nie wierzył. Piłkarz na skalę reprezentacji, powinien reprezentować wyższy poziom w klubie. Zagrał parę ładnych piłek na sezon, a większość to słabiutkie mecze (głupie straty piłek, słabe krycie), urazy itp. Pozycja do załatania jak już pisałem wyżej. Żegnam bez żalu, zginie w zapomnieniu. Przeciętny piłkarz
Odpowiedz cytując