Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79236
Stary 06.07.2017, 12:39
Przecież mąka myślami już dawno nie był z nami. Robił złą atmosferę bo od dłuższego czasu myślał o 7egii. Więc skoro udało się coś za niego wziąć, to czemu nie? za pół roku i tak by poszedł za darmo. Przynajmniej będzie na wypłaty. A o nim szybko zapomnijmy. Nie jest wart by o nim dyskutować, pamiętać.
Odpowiedz cytując