|
Przecież mąka myślami już dawno nie był z nami. Robił złą atmosferę bo od dłuższego czasu myślał o 7egii. Więc skoro udało się coś za niego wziąć, to czemu nie? za pół roku i tak by poszedł za darmo. Przynajmniej będzie na wypłaty. A o nim szybko zapomnijmy. Nie jest wart by o nim dyskutować, pamiętać.
|