|
Cos na zupelnie inny teamat. Biorac pod uwage TT z informacja ze nawet 1000 karnetow nie poszlo, a co chwile w tym temacie ktos pieprzy, ze kontraktujemy zlych ludzi, rpobimy zle ruchy transferowe. Ze malo polakow etc...
Moim zdaniem, wszyscy malkonteci powinni pokazac dowod zakupy karnetu na Wisle. Bo narzekac to jest komu, ale jak trza wydac kaske na karnet zamiast na piwerko czy inne uzywki to juz sie wlacza krakowska oszczednosc...
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
|